Szkolenie okresowe

Szkolenie okresowe

Szkolenie okresowe kierowców jest organizowane w formie e-learningowej w naszej sali komputerowej znajdującej się w ośrodku szkolenia. 

Szkolenie okresowe prowadzone w formie kursu okresowego obejmuje zajęcia teoretyczne podzielone na 5 modułów (łącznie 35 godzin), realizowane odpowiednio dla prawa jazdy kategorii:

  • C, C+E, C1 i C1+E lub
  • D, D+E, D1 i D1+E.

Zakończone jest otrzymaniem świadectwa kwalifikacji zawodowej (bez egzaminu państwowego).

Cena: 700 zł

Szkolenie okresowe prowadzone w formie cyklu zajęć, obejmuje 35 godzin realizowanych w ciągu 5 lat, jednorazowo nie mniej niż jeden moduł szkolenia okresowego. Kierowca sam decyduje o terminie przystąpienia do kolejnego modułu.

Osobie szkolonej, która odbyła szkolenie w formie cyklu zajęć, wystawia się zaświadczenie potwierdzające odbycie szkolenia w zakresie modułu szkolenia okresowego.

W przypadku szkolenia okresowego realizowanego w formie cyklu zajęć, świadectwo kwalifikacji zawodowej wydaje się na podstawie zaświadczeń, po zakończeniu przez osobę szkoloną cyklu tych zajęć.

Cennik

Szkolenie okresowe - 700 zł

Informacje

Kurs na prawo jazdy:
- z PKK na BIEŻĄCO

WARSZTATY dla instruktorów nauki jazdy:
- informacja w biurze

Kursy dla kierowców zawodowych:
- kwalifikacja wstępna i uzupełniająca
- szkolenia okresowe

Kurs na prawo jazdy kategorii B z automatyczną skrzynią biegów

W związku ze zmianą przepisów dotyczących prawa jazdy, Szkoła Nauki Jazdy SCORPION poszerzyła swoją ofertę o nową usługę – kurs nauki jazdy pojazdem z automatyczną skrzynię biegów. W pojeździe z automatyczną skrzynią biegów znajdują się tylko dwa pedały – gaz i hamulec.

zobacz szczegóły

Polub nasz profil na Facebooku i zapisz się na kurs.